Červenec 2015

Rady!

30. července 2015 v 18:27 Rady do života...
Napište si o radu do života, do módy, o přátelství, i třeba o zvířatech atd...! :)

Máme mít maskota?

30. července 2015 v 18:23 Ostatní
Prosím, více ohlasů na anketu nad tímto článkem! Chtěla bych vědět jak to mám udělat, ale chtěla bych třeba 6 hlasů nebo tak nějak podobně! :)


Ostatní

30. července 2015 v 18:17 Ostatní
Sem jak asi už víte budu psát ostatní, ale pokusím se sem psát i témata týdne, aby jste to měli trochu pestřejší... :)

Strašidla pod postelí

30. července 2015 v 18:16 Ostatní
Nojo... Pod postelí toho může být spousta, od prachu po strašidla! Můžete tam najít tipického stínového, ale taky třeba vrhače prachu, mozkomora, ale taky nějakou příšerku z s.r.o.... Fantazie je nekonečná, a tak tam nakonec můžete najít i nějakou tu Ronovu prašivku, nebo rovnou i toho čaroděje, ne každý si to dokáže představit, ale je dobré si o tom něco přečíst v lexikonu, pozor, musíte ho pohladit po hřbetě! Zkrátka, těch možností je mnoho, a vy si už lámete hlavu s tím že na zdi máte pavouka... Ale pozor! Co když je to zvěromág, nebo Spiderman sám osobně?! Ale my se tu teď bavíme o strašidlech, (i když, uznávám že Spiderman by taky někoho asi vyděsil) takže, jak na ně? Je to jednoduché... Stačí si udělat chvilku, napsat list a počkat až si příšerka zaplatí pronájem! Nebo ji můžete pozvat na čaj kde máte dvě možnosti:
1. Svázat ji do pytle a hodit do řeky.
2. Skamarádit se, udělat jí plavky ze starých novin, a naučit plavat... Bezúspěšně...
Vlastně těch možností je víc, ale dál to rozepisovat nebudu, každopádně, nejlepší je ten pronájem, buď zmizí, a nebo vám dá peníze, ale řekla bych, že spíš zmizí pokud to není dolarový keřík...

TENTO ČLÁNEK NEBERTE VÁŽNĚ!!! ... :D

Jak zjistit duševní zvířátko - 3-4

30. července 2015 v 17:30 Duševní Zvířátko
Ahoj, metody jsou kratší tak jsem je dala do jednoho článku...

3 - Někdo si své duševní zvířátko i vybírá! Vyberte si např. želvu, udělejte si tetování želvy a trochu se ozdobte, nebo ozdopte nějakou svoji věc věcmi s motivy želv! I když, já věřím spíš na to že ho musíte najít... Ale tak, taky to asi může bejt dobrý...

4 - Podle mne nejjednoduší - Před spaní řekněte třeba "Zvu Tě do svého snu mé duševní zvířátko," zkrátka ho prostě pozvěte do svého snu... :) Já tuto metodu asi používám nejvíc, přijde mi prostě i taková praktická... :) Ve vašem snu se však zvířátko nemusí ukázat celé, může to být třeba zmínka v nějakém rozhovoru, nebo můžete jet na kole kolem dostihové tratě... :D :)

Star stable

30. července 2015 v 17:19 Filmování
Ahoj, doufám že se budete těšit... :) Natáčím novou sérii ze hry StarStableOnline... (Nejčastěji mne můžete najít pod jménem Katelyn Applenight) Jmenuje se Cirkusová dáma a brzy možá bude už na YouTube! :)

Pointa příběhu:

Dívka jede na svém koni do cirkusu a někdo jí nabídne, že když udělá představení, tak to bude mít zadarmo, a ona douhlasí... Jenže jediní diváci v cirkusu jsou nějací druidové a od té doby si nepamatuje co se tam vlastně odehrálo... Když jede se svým koníkem na vyjížďku, tak všechno zjistí a jednou ve stáji se za ní náhle někdo objeví na koni! Vypadá to jako duch a v tu chvíli se poprvé viděla se dvěma holkama, o kterých netuší, co skrývají, jaké je jejich tajemství a co po ní chtějí... Netuší ani co se na ni chystá, až když je sleduje až do cirkusu, má možnost zjistit něco víc, nebo ne? :D :)


Je to asi 15. minutové videiko... :) Hrají v nich (jen SSO jména)

Katelyn Applenight - Autumn Pearl
Evelyn Mousestreet - Ember
Laila Lionbridge - možná dodám později... :/ :D

Tak doufám že se videiko bude líbit a budete chtít další... :)

Příběhy

22. července 2015 v 20:06 Příběhy
Ahoj, sem budu dávat videa a obrázky, budu k tomu něco různě psát... Příběhy nebudou jako že bych napsala 100 vět + 1 obrázek, budou to krátké epizodky... Budu to dělat např. z wolfquestu, feralheartu, starstablu, ale nejvíc asi z the sims 3 no.... :D :)