Červen 2015

Škola za dva měsíce

27. června 2015 v 12:44 Škola a Prázdniny
Ahoj, někteří odcházejí na jinou školu, ať už jsou v deváté, v páté, či jiné třídě... Já osobně jsem na základce a odcházím do šestky jinam... Tím pádem jsem z toho vyděšená, smutná, ale zároveň i šťastná! Určitě tyhle pocity znáte. :) Doufám, že ti co jdou na jinou školu si to tam užijou a najdou si tam nové kamarády, tak ať se líbí! :) Mimochodem do rubriky škola budu přidávat i věci k prázdninám... :)

PRÁZDNINY!

27. června 2015 v 12:41 Škola a Prázdniny
1, 2, 3... Hodně z vás už asi začalo počítat zbývající dny do prázdnin a ty už se rychle blíží! :) Někteří už prázdniny mají a někteří je budou mít za pár dnů. Určitě se všichni těšíte ne?! :) Určitě pojedete pod stan, na vodu, na kola, ke koupališti, na tábor, do Chorvatska, do Bulharska, do Číny, do Itálie, k moři a Další! :) Je spoust možností! :) Přeji vám ať si to užijete, a pamatujte, snažte se mít co nejvíc radost, užívejte si, nezapomeňte že i některá práce vám může přinést radost a to je taky důležité! :)


Star stable

27. června 2015 v 12:36 Star Stable
Ahoj. Starstable je hra s koňmi, asi o ní nebudu do tohohle článku moc psát, jenom se vás na něco zeptám a napíšu vám odkaz.

1.) Mám dělat videa na SSO? :)
2.) Mám dělat komixy a články o SSO? :)
3.) Chceter soutěž s výtvorama ve SSO? :)

(SSO - Star Stable Online)

SSoÓ je online hra, ale musí se stáhnout, má dobrou grafiku a zdarma je do pátého levlu...
Odkaz - starstable.com

Doufám že se vám to bude líbit a prosím, odepište mi! :)

Vysvědčení

26. června 2015 v 22:32 Škola a Prázdniny
Někteří již dostali vysvědčení a to i včetně mne! :) Takže budu mít prázdniny! :) Vím že vás to asi úplně nezajímá, ale i tak. Napište mi jaké jste měli vysvědčení vy a nestyďte se! I když je fakt, že někoho, jako jsem třeba já už to trochu štve furt stejné známky no... Chodila jsem do 5.A a mám samé jedničky. :) Ale ke konci jsem to narozdíl od jiných ročníků musela trochu zachraňovat, příští rok možná už bude nějaká ta dvoječka... A co vy? :)

Moje "nej"

26. června 2015 v 22:29 Četba
Ahoj, ráda bych vám sem napsala pár svých oblíbených knížek a autorek.
Krásné knihy má např.:

Erin Hunter - Zákon smečky (Survivors), Kočičí válečníci, Divoké kočky (Wariors), Seekers...

Kathy Heliodontists (Nebo jak :D) - Blázen do koní...

Pony club - Toto není autorka, ale vydavatelství, např. je hezká hvězdná stáj...

Tyhle knihy miluju, nejradši mám teď asi Tu Erin Hunterovou, od které teď čtu Zákon Smečky, je to strašně pěkná knížka, radím vám ať si ji přečtete! :) Vydavatelství - albatros (který to i překládá z AJ) Je to nádherná šesti, nebo sedmi (nevim přesně) dílová kniha a Albatros teď překládá třetí díl. :) :) :) :)

Odkaz na ukázku: http://www.warriorcats.com/meet-erin-hunter
Zde jsou její knihy, ale je to v Angličtině no... Najdete tam postavy, popis, kvízy, knihy, ukázky apod... Ale radím vám ať si to najdete před tím než si přečtete knihu - já jsem do toho byla potom strašně "zažraná" a přitom jsem nevěděla co tam na té straánce dělat... :D :) Tak se jukněte, je to opravdu moc pěkný. :)

Maskoti

9. června 2015 v 13:10 Školní kreativita
Ahoj. Nemusím doufám dopodrobna vysvětlovat co je to maskot. Ale když už u toho jsme... Maskot je např. zvíře, které něco reprezentuje, třeba letos v hokeji byli naši maskoti Bob a Bobek... :) Takže to tedy nemusí být jenom zvíře, ale i pohádková postava, či nadpřirozená bytost a nevím co ještě všechno... :D Maskoty má např. sport (hokej, fotbal, basketbal, florbal apod...), časopisy, firmy apod... A já se vás chci na něco zeptat. Mám udělat ke blogu maskota? Prosím, na toto odpovězte buď v komentářích, nebo v anketě... Děkuju předem... :)

Špinavý monitor?

9. června 2015 v 13:03
Máte špinavý monitor? Žádný problém! Tady ten vám ho vyčistí!

.
.

.

.

Červen

9. června 2015 v 13:02
Ahoj! Je Červen, a to znamená tři věci.

Záchrana známek,
léto,
a taky PRÁZDNINY!

Předem vás chci upozornit, (i když je to si jasné) o prázdninách asi nebudu tolik psát... Doufám že to pochopíte, nechci celej svůj život promarnit u blogu... :D :)


Vaše Aktivita

9. června 2015 v 12:59
Já vím že to není tak snadný, ale pokud čtete můj blog, byla bych ráda kdybyste to dávali trochu více najevo... Třeba více pište komentáře - jak pochvalný, tak kritický, tak i názorové... Můžete článkům dávat hvězdičky, komentovat je a odpovídat v anketách. Do ničeho vás tady nechci nutit, ale pokud ho opravdu čtete, prosím, zkuste to trochu dát najevo...