Obrázky

21. května 2015 v 22:52 |  Školní kreativita
Něco vám poradím. Čím více bude ve vašich školních výtvorech obrázků, tím více to bude vaše spolužáky zajímat, Když to bude jenom čtení, tak je to moc bavit nebude. Taé bych vám poradila si udělat do svého výrobku třeba "maskota" a ten může něco aspoň vtipně komentovat apod... Bude zde i článek o "maskotech..." Je to podobně jako třeba s blogem, i když je v dlouhém článku pouze jeden obrázek, přitahuje to více než dvou větný text bez obrázku... :D :/ :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 23:08 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Katkabimbo Katkabimbo | 22. května 2015 v 14:11 | Reagovat

Ahoj. Ráda Tě podpořím, jde Vám to skvěle. Třeba později budete jako Nana... Ale nevím no, podle toho, jak se budete snažit. :D :)Můžu se Tě zeptat jaký je tvůj sen? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama